• Vykurovanie rímskeho domu

    Carnuntum cca. 300.n.l.

Našou silnou stránkou je oblasť technických zariadení budov – časti vykurovania. Projekcia, dodávka a montáž vykurovacích systémov sú korene našej činnosti na slovenskom trhu už od roku 1995. Realizujeme montáž radiátorových, podlahových, teplovzdušných a sálavých systémov vykurovania. Dodávame kompletné vykurovacie systémy a vybavenie kotolní od malých až po veľké výkony pre firmy, výrobné haly alebo bytové domy.

Pre rodinné domy navrhujeme, dodávame a montujeme systémy teplovodného podlahového, radiátorového vykurovania. Pre podlahové vykurovanie používame kvalitné komponenty od renomovaných výrobcov. Rúrky používame kvalitné PEX-ové triedy A , tak aj plastohliníkové rúrky. Ako zdroje tepla používame  plynové, tak aj zdroje tepla na tuhé palivá, elektrické kotly a nakoniec aj moderné a populárne tepelné čerpadlá.

Vzhľadom na fakt, že moderné systémy vykurovania umožňujú veľa možností a spôsobov využitia, pracujeme s každým záujemcom na individuálnom riešení jeho možností a potrieb.

Každému záujemcovi spracuvávame individuálne riešenie spolu s cenovou ponukou. Naši odborníci v oblasti vykurovacích systémov Vám sú plne k dispozícii.