Firma REGION TZB spol.s r.o. zabezpečuje komplexnú dodávku doplnkov. Servis okien a dverí, predaj, montáž poprípade servis: sietí proti hmyzu, žalúzií, exteriérových parapetov, interiérových parapetov, samozatváračov atď…

Siete proti hmyzu sú vďačným doplnkom v boji proti hmyzu. Používame siete vyrobené z extrudovaných hliníkových profilov s falcom /límcom/, životnosť sieťoviny je 15 rokov. Sú elegantne zapustené, pričom falc zabezpečuje dokonalé prekrytie okenného rámu a šponovacia guma je umiestnená z interiéru, čím je chránená pred UV žiarením. Sieť sa upevňuje otočnými obrtlíkmi, ktoré sú nanitované na jej ráme.

Žalúzie môžu byť súčasťou dodávky plastových okien alebo je možné objednať si ich samostatne s dodatočnou montážou. Rôzne názvy Horizontálnych žalúzií ako Isso Desing, Isso, a pod. v podstate označujú  žalúzie určené pre plastové okná. Majú elegantný a nevtieravý vzhľad, sú zapustené do hĺbky zasklievacích líšt, takže výrazne nenarúšajú estetickú hodnotu okna.

Vonkajšie parapety štandardne ponúkame z extrudovaného hliníkového plechu o hrúbke 1 mm s bielou, bronzovou alebo tmavo hnedou povrchovou úpravou s univerzálnymi plastovými dilatačnými koncovkami. Pre finančne náročnejšie projekty, či stavby s vyšším  zaťažením vonkajších parapetov je v ponuke tiež 2mm  ohýbaný hliníkový plech. V ponuke sú tiež rôzne typy hliníkových spojok. 

Plastové vnútorné parapety nie sú tak náročné na použitý materiál, dôležitý je typ, tvar vystužovacích komôr, hrúbka plastu a samozrejme kvalita ochrannej povrchovej fólie, ktorá dodáva príjemný vzhľad a môže imitovať rôzne typy materiálov. Naša firma Vám ponúka Kvalitné plastové parapety dokonale odolné voči vode a väčšine domácej chémie.